İnovasyon ve etkileyici uyumu bir arada ve her detayında sağlayan Wainer Swiss Made tarafından sunulan saat ustalığı, herkesin kolayca ulaşabilmesi için uygun fiyatlarla, 2015’ten bu yana Görkem Saatçilik ‘te.. Manisa'da tüm Wainer Swiss Made tutkunlarının ulaşabileceği konumuyla 35 yıllık tecrübesini, İsviçre'nin saat işçiliği ile birleştiren Görkem Saatçilik, müşterilerine kalite, şıklık ve zamanı yakından takip etme olanağı sunuyor.

Wainer Swiss Made saatler, Akdeniz ruhundan ilham alınarak, İsviçre'nin saat ustalığı farkı ile üretilmiş, Görkem Saatçilik Manisa'nın saat tutkunları tarafından kullanılmak üzere satışa sunulmuştur. Bununla birlikte toplam 35 ülkede satışı gerçekleştirilen Wainer Swiss Made saatlere 700 farklı satış noktasında ulaşabilmek mümkündür.

 

Çok sayıda farklı modeli bulunan Wainer Swiss Made, bugünün trendlerini, İsviçre'nin ileri teknolojisi ile birleştirmiş olmasının yanında, estetik tasarımları ile ilgi çekmektedir. Fonksiyonel kullanım olanağına sahip olan bu saatler yüksek kalite elementlerle işlenmeleri dolayısı ile kaliteyi esas almaktadırlar. Saat konusunda mükemmeliyetçi olan herkes için tüm koleksiyonlar özenle hazırlanmaktadır.

Genel olarak bakıldığında, bir dünya markası olarak bilinen ve çok sayıda tutkunu bulunan Wainer Swiss Made saatlerin doğuşu ve sonrasında bugünlere kadar gelişine tanıklık eden hikaye şaşkınlık hissi yaşanmasına neden oluyor; çünkü markaların sağlıklı bir şekilde varlıklarını idame ettirebilmeleri için, ticaret anlayışlarına duygusallığı dahil etmemeleri gerekiyor. Ancak 2. dünya savaşının sonrasında P. Wainer ve ailesi tarafından üretimine başlanan bu saatler, 1950'li yılların sonuna kadar üretilip, sonrasında ise P. Wainer'in hayatını kaybetmesi ile üretimlerine ara verilmiş modellerdi. Bunun nedeni ise markanın kurucusunun bilindiği şekilde hatırlanmasının istenmesinden kaynaklanmaktaydı.

2000'lerin sonunda ise bu yaklaşıma son verildi ve titanyum ile çelik kasalardan üretilen Wainer Swiss Made saatler, safir camlarla tamamlanarak sonsuzluğu temsil etti. Şimdilerde yüzlerce farklı modelde bulunan Wainer Swiss Made saatleri Görkem Saatçilik ‘te her bütçeye uygun şekilde bulabilmek mümkün...