Sevgililer gününde saat alınır mı?

Pek çok kişi tarafından merak edilen bu soruya en güzel yanıt, Manisa'da hizmet vermekte olan Görkem Saatçilik'ten geliyor. Aslında herkes, sevgililer gününde sevgiliye ne alınır sorusuna yanıt arıyor. Fakat her sene bu sorunun yanıtlarını bulmak biraz daha zorlaşıyor. Çünkü insanlar alışılmışın dışına çıkıp, biraz fark yaratmak istiyor. Ve tam da bu noktada Görkem Saatçilik, sevgililer gününe özel saat indirimleri yaparak müşterilerinin aklındaki sorulara bir nebze olsun yanıt vermeyi kendine amaç ediniyor.

 

Sevgililer Gününde Saat Alınır Mı?

 

Yapılan araştırmalara göre, çiftlerin %8.62'si sevgililer gününde, hayatlarının en özel insanına saat almayı tercih ediyor. Bu noktada dikkat edilmesi gerekenler konusunda müşterilerini yönlendiren Görkem Saatçilik, kadınlar ve erkekler için, sevgililer gününe özel saatleri, sevgililer gününe özel fiyatlarla sunuyor. Peki sevgililer gününde saat alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

■ Saat alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında ilk sırada, saatlerin sağlam ve kaliteli olmaları ve garantili olmaları önem arz ediyor. Sevgililer gününe özel saat aldığınızda, onun kısa sürede bozulmasını istemezsiniz öyle değil mi? Tam da bu noktada Görkem Saatçilik’ten alacağınız saatlerin hepsi garantili olup orjinal olduğunu bilmenizde önemlidir. 

■ Sevgililer gününe özel saat alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer detay da saatin işçiliğidir. Bu noktada alacağınız saatin köşelerine bakmalısınız. Gözünüze sert bir bölümün çarpması halinde vazgeçmeniz gereken bu saatin üretim aşaması henüz sonlanmamış demektir. Satışa sunulmuşsa da bu durum, söz konusu saatin kötü işçilik ile üretildiği anlamına gelmektedir.

■ Görkem Saatçilik tarafından önerilen bir başka detay ise saatlerin çizilmeye karşı dayanıklı olmaları gerektiğidir ki bu noktada safir camlı saatler ön plana çıkar. Cam tercihinde daha düşük sınıf arayışınız olduğunda, bu durumun, ilerleyen dönemlerde saatin çizilmeye meyilli olmasına sebebiyet vereceğini unutmamalısınız.

■ Sevgililer gününe özel saat almayı düşünmeniz halinde sevgilinizin zevklerini de göz önünde bulundurmalısınız. Yüzme ve dalış sporlarına meraklı birine, en az 50 metreye kadar suya dayanıklı bir saat almalısınız. Aksi halde, en sevdiği sporu yaparken, en sevdiği tarafından alınan hediyeyi çıkartmak durumunda kalacaktır.

 

■ Saat alırken dikkat edilmesi gerekenlerden bir diğeri de saatin kayışıdır. Metal alerjisi olanlar için Titanium saat öneriyoruz. Saatlerde her kayışı kullanamadıklarını unutmamak gerekir. Bu noktada Görkem Saatçilik tarafından sunulan QUANTUM – MOMENTUS markalı sevgililer gününe özel saat modellerini almayı tercih edebilirsiniz.

Sevgililer Gününe Özel Saat Modelleri

■ Sevgililer gününe özel saat modellerinden istediğiniz birini tercih ederken, saatinizin garantisi olmalı. Görkem Saatçilik, bünyesinde bulundurduğu marka saatler olmak üzere, satışını yaptığı tüm saat modellerine güvenmekte ve satış sonrası bakım hizmetleri ile de müşterilerini garantiye almaktadır.

■ Sevgililer gününe özel saat modelleri arasından seçim yaparken mutlaka, saati hediye edeceğiniz kişinin giyim ve yaşam tarzını ön planda bulundurun. Spor giyinen ve saati günlük kullanım için hediye edeceğiniz kişiye klasik bir saat armağan etmemelisiniz. Bununla birlikte, sevgilinizin özel davetlerde kullanması için armağan edeceğiniz saatlerin de spor olmamasına dikkat etmelisiniz. Kendi tarzına uygun farklı saat modellerini Görkem Saatçilik'te birbirinden farklı modellerde bulabilirsiniz.LORUS, SUUNTO, VIALUX, QUANTUM, CASIO marka saatlerin çok farklı seçeneklerine, sevgililer gününe özel saat indirimleri ile ulaşabilirsiniz.

 

Görkem Saatçilik ile sevgililer gününe özel saat modellerine, sevgililer gününe özel saat indirimleri ile ulaşabilir ve sevgililer gününde ne hediye alınır sorunsalından kurtulabilirsiniz. Manisa’da Görkem Saatçilik ailesi olarak tüm saat modellerimizde 2 Yıl resmi garanti mevcuttur. Fiziksel olarak 2 mağazamızdan ve websitemiz üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.