Distribütorlüğünü Arıkan Saat'in gerçekleştirdiği Quantum saat modelleri, özellikle farklı saat modellerinin arayışında olan ve böylece sahip olduğu yeteneklerinin farkına varmak isteyen saat tutkunları için üretiliyor ve Manisa'da bulunan Görkem Saatçilik tarafından da son kullanıcıya uygun fiyat garantisi ile ulaştırılıyor.

Son kullanıcıya rekabetçi fiyat garantisi ile ulaşan, inovatif tasarımı yüksek seviye üretim teknikleri ile birleştiren Quantum saatler, özgürlük ve özgün tarzı bir araya getirmenin mutluluğunu, müşterileri ile paylaşıyor. Geniş model yelpazesi ile Arıkan Saat tarafından 1995 yılından bu yana üretimi sağlanan Quantum saatler, model seçeneğinin fazla olması dolayısı ile her zevke hitap ediyor.

Quantum saat modelleri arasında yer alan Barracuda 1997 yılı itibari ile 4 yıl boyunca tüm dünyayı etkisine aldı. Bunun nedeni: serbest dalış rekortmeni Yasemin Dalkılıç'ın sponsorluğunu üstlenmiş olmasıydı. Böylece Yasemin Dalkıluç'ın başarısı, Quantum saat modellerinden olan Barracuda'nın tanınmasını beraberinde getirmiş oldu. Sonrasında da su sporlarından desteğini esirgemeyen Quantum saatler 2016 yılında dünya serbest dalış rekortmeni Şahika Ercümen'i destekledi.

Günümüzde Türk bir firmanın distribütörlüğünü üstlendiği pek çok ürün yurt dışında üretilmektedir. Saat üretimleri genellikle İsviçre'de yapılır. Bu bilgilere istinaden, Manisa'da bulunan Görkem Saatçilik’te satışı gerçekleşen ve Arıkan Saat'in distribütörlüğünü üstlendiği Quantum saat modellerini kolunda taşıyan pek çok insanın, zaman habercisi bu aksesuarların Türk bir firmaya ait olduğunu bilmeden kullanım gerçekleştirmektedir.

Görkem Saatçilik aracılığı ile rahatlıkla ulaşılabilir bir konumda bulunan Quantum saat modelleri her zevke ve her bütçeye hitap eder niteliktedir. Uygun fiyat - kalite birlikteliği Arıkan Saat sayesinde 1995 yılından bu yana sürmekte...