Upwatch connect akıllı saat kullanmayı tercih eden kullanıcılar, giyilebilir teknolojinin en çok tercih edilen ürününe sahip olmakta ve bir akıllı saatten çok daha fazlasını elde etmektedirler. Manisa'da Görkem Saatçilik, 50 yıllık tecrübesi ile müşterilerine saat konusunda en iyi ve kaliteli, ama aynı zamanda da şık olanı tedarik etmektedir. Upwatch connect'i sıradan bir kol saatinden ayıran çok fazla özellik mevcuttur. Upplus Manisa'da Görkem Saatçilik aracılığı ile tedarik edildiğinde, kullanıcıların sahip olacakları en önemli detay, kendi sağlık durumları hakkında bilgi sahibi olmak olacaktır.

Upwatch connect, kola takıldığında şık bir görünüm ortaya çıkartan dijital bir dokunmatik ekrana sahiptir. iOS ve Android işletim sistemine sahip telefonlara bir uygulama aracılığı ile bağlanabilen bu cihaz ile iOS işletim sisteminde sadece gelen aramalar cevaplanabilir ya da reddedilebilir. Ancak Android işletim sistemine sahip telefonlar ile kurulan Upwatch connect bağlantısı oldukça güçlüdür.

Gelen aramalara cevap vermek ya da reddetmek, kısa mesajları okumak, bazı uygulamaları ekranda açabilmek, müzik çalar ile çalan müziklerin kontrolünü yapmak bir yana, Upwatch connect aynı zamanda uyku kalitesi kontrolü de yapmaktadır. Sahibinin nabzını, uyku kalitesini ölçen, adımlarını sayarak gün içerisinde yaktığı kalori miktarını hesaplayan Upwatch ürünleri, sağlıklı yaşam adına önemli tedbirlerin alınması ve kontrollerin yapılması sırasında kullanıcıların doktorlarına dahi bilgi sağlayabilme özelliğine sahiptir.

Son dönemlerde sanal gerçeklik gözlüğü, akıllı bileklik gibi pek çok giyilebilir teknoloji ürünü bulunmasına karşın, akıllı saatler, bu ürünlerin en çok tercih edilenleridir. Görkem Saatçilik ise Manisa'da, saat konusunda sahip olduğu yarım asırlık tecrübeyi Upwatch ürünleri ile birleştirmiş ve müşterilerine sunmuş bulunmaktadır. Her bütçeye ve zevke uygun Upplus Manisa'da bu adreste yer almaktadır.